31 sierpnia, 2019 Kody i kupony rabatowe

Uber Eats kod. Otrzymaj kupon promocyjny o wartości 15 zł na pierwsze zamówienie!

Kod rabatowy uber eats

Uber Eats to kolejna aplikacja do rozwożenia jedzenia z restauracji do klienta. Aktualnie działa w największych miastach w Polsce. Dostawcy, którzy jeżdżą nie są bezpośrednio zatrudnieni w danym miejscu, a są to osoby często dorabiające sobie, które podwiozą Ci zamówione jedzenie, ponieważ są najbliżej danej restauracji. Coraz więcej aplikacji daje możliwość niezależnym ludziom do pracy jako dostawca jedzenia lub jako kierowca. Jak wiemy, duże zainteresowanie w tej dziedzinie miał sam Uber, jednak inne firmy też idą w tym kierunku. Dawne Taxyfi zmieniło nazwę i działa na podobnych zasadach. Zobacz aplikację Bolt i zgarnij kod rabatowy na pierwszy przejazd. A wracając do Uber Eats, uważamy, że pojawi się podobna aplikacja już wkrótce. Rowerowi dostawcy to tani sposób na dorobienie do domowego budżetu. 

Jak działa Uber Eats? Opinie.

Uber Eats to aplikacja mobilna, którą należy pobrać na telefon. Działa zarówno na smatfonach z systemem Android jak i iOS. Wystarczy wejść w Sklep Play lub AppStore i pobrać aplikację. Kolejnym etapem jest wybór miasta, w którym mieszkamy. Jak w każdej aplikacji z zamówieniami musimy zarejestrować swoje dane. Potrzebne będą takie informacje jak imię i nazwisko, adres do dostarczania dostaw, numer telefonu, mail. Pamiętajmy, że adres e-mail jest sprawdzany i wymaga weryfikacji oraz pomaga w odzyskaniu hasła więc należy wpisać prawdziwe, aktualne dane. Kiedy nasze konto jest już poprawnie zarejestrowane, na stronie głównej w aplikacji pokażą się lokale, które są dostępne w Twojej okolicy i całe ich dostępne menu. 

Aby złożyć zamówienie należy mieć podpiętą kartę kredytową, aplikację do płacenia na swoim koncie. Uber Eats nie ma możliwości płatności gotówką u dostawcy. Kwota za zamówienie pobierana jest automatycznie z karty po zatwierdzeniu całego zamówienia. Po zatwierdzonej płatności, na naszym ekranie zobaczymy status zamówienia. Fajną sprawą jest to, że można śledzić każdy moment zamówienia, a następnie również naszego dostawcę. GPS pokazuje dokładne jego położenie z naszym jedzeniem. Widzimy również, czy nasz kierowca porusza się samochodem, skuterem czy rowerem. 

Uber eats – dostępne miasta:

Aplikacja dostępna jest aktualnie w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Trójmieście. Ostatnio do tych miast dołączył także Lublin. Na początek dołączyło 100 miejsc dostępnych dla mieszkańców Lublina. Aplikacja zyskuje dużą popularność i powoli rozszerza się na kolejne polskie miasta. 

Uber Eats kod rabatowy. Odbierz kod promocyjny na pierwsze zamówienie. 

Zanim wybierzesz swoje pierwsze zamówienie warto dodać kod rabatowy, który obniży kwotę o 15 zł! Warto zwrócić uwagę również na to, że nie płacimy tylko za jedzenie, ale również za przesyłkę. Kwota za transport wacha się pomiędzy 6 zł a nawet 10 zł. Dlatego warto skorzystać z promocji na pierwsze zamówienie. Dodatkowo Uber Eats wprowadził promocję 2 w cenie 1, niektóre lokale proponują specjalne dania, które możesz otrzymać w ciekawej cenie. Przy tej promocji również działa kod zniżkowy! 

Aktualny kod rabatowy 2019 dla Uber Eats – 15 zł!

eats-bvk66sqvue

Jak aktywować kod promocyjny w aplikacji Uber Eats?

Jeżeli nasza aplikacja jest pobrana, mamy ją na telefonie, pierwszym etapem jest rejestracja.
1. Jeżeli mamy konto w aplikacji już, logujemy się i na dole ekranu z prawej strony wchodzimy na nasz profil Promocje Uber eats

2. W panelu wchodzimy na Promocje, i Dodaj promocję.

Dodaj promocję w Uber Eats

 

3. W okienko wpisujemy kod rabatowy: eats-bvk66sqvue następie zatwierdzamy promocję. Kod działa tylko dla nowych użytkowników, którzy nie zamawiali wcześniej przez aplikację. 

Uber eats kod rabatowy

Warto korzystać z takich promocji. Smacznego!

0 Komentarzy do Uber Eats kod. Otrzymaj kupon promocyjny o wartości 15 zł na pierwsze zamówienie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.