Konkursy SMS

W kategorii Konkursy SMS znajdziecie najlepsze konkursy i promocje SMS organizowane przez internet. Każdy uczestnik ma szansę na zdobycie wielu cennych nagród. Do wygrania: laptopy, aparaty fotograficzne, telewizory, odtwarzacze mp3, kamery, iPod-y, pendrive-y, a także samochody oraz gotówka, którą można podreperować domowy budżet. Ideą konkursów SMS-owych jest zachęcenie jak największej liczby osób do wzięcia udziału w konkursie przez wysłanie wiadomości na podany numer. Treścią SMS-a może być krótka wypowiedź (odpowiedź na pytanie) lub dowolny ciąg znaków np. Nazwa firmy. Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie organizatora. Przy każdym konkursie SMS znajdziesz podany koszt wysyłki wiadomości oraz odnośnik do regulaminu i zasad danego konkursy.

Aktualne konkursy SMSowe

Konkursy SMS najczęściej organizowane są przez popularne stacje radiowe np. Radio ZET, RMF FM czy ESKA, więcej znajdziesz w dziale - konkursy radiowe. Głównymi nagrodami są samochody, pieniądze oraz wycieczki, wartość nagród wynosi często nawet pół miliona. Warto pamiętać o tym, że konkursy SMS nie wymagają dużej kreatywności przy odpowiedzi, dlatego uczestniczy w nich bardzo dużo osób. Takim sposobem jest ciężko wygrać nagrody w konkursach smsowych. Jednak stawka jest bardzo wysoka, dlatego warto grać, a może właśnie Tobie się poszczęści.

Warto jednak mieć świadomość, że w konkursach SMS-owych jest trudno zwyciężyć. Mimo wszystko gra jest warta świeczki! Dlatego warto, jest wysłać czasami SMS-a i być może dzięki temu wygrać sporo pieniędzy lub ciekawe gadżety.

Konkursy i głosownie w plebiscytach za pomocą SMS są sprawnym i znanym już narzędziem promocyjnym wspierającym sprzedaż. Konkursy SMS mogą być realizowane etapowo, a pozyskana baza klientów może stanowić grupę docelową kolejnych działań marketingowych. W czasie trwania konkursu i po jego zakończeniu organizator ma możliwość utrzymywania kontaktu z klientami i przesyłania im wiadomości SMS z informacjami o produktach lub z zaproszeniem do kolejnej kampanii promocyjnej, lub konkursu SMS.