Konkursy Instagram

Na Instagramie znajdziemy wiele ciekawych konkursów, w których najczęściej należy udostępnić grafikę konkursową na swoim profilu, aby wziąć udział w konkursie. Znajdziemy też takie konkursy, w których musimy w komentarzu oznaczyć osoby nam znane, lub takie, które zapraszamy do wspólnej zabawy.

Organizacja konkursy na Instagramie wspomaga rozwój naszego profilu lub konta firmowego, a dla uczestników jest to świetna forma zabawa, w której mogą wygrać świetne nagrody i wykazać się kreatywnością. Warto obserwować konta na Instagramie, które często organizują konkursy. Do wygrania są między innymi buty, zegarki czy darmowe próbki kosmetyków. Zdarzają się również większe nagrody, tzw. rozdania, w których znajdziemy wiele cennych nagród, jak na przykład najnowszy smartfon (iPhone), laptop, a nawet wycieczki wakacyjne lub weekendowe pobyty w SPA.

Aktualne konkursy na Instagramie

W wielu konkursach Instagramowych obserwujący użytkownicy mają możliwość zdobycia cennych nagród, a także bonów (voucherów) na zakupy, kodów rabatowych i darmowych próbek. W konkursach internetowych można wygrać także pieniądze. Osoby, które już kiedyś owe pieniądze wygrały, codziennie szukają i biorą udział w takich konkursach, licząc na kolejny łut szczęścia. Od kilku dobrych lat bardzo popularnym zjawiskiem w mediach społecznościowych jest organizowane różnego typu konkursy, w których udział może brać praktycznie każdy z nas. Co kilka dni w telewizji czy radiu puszczany jest nowy spot reklamowy dotyczący nowego konkursu SMS-owego, jednak tendencja ta jest malejąca. Firmy przenoszą się na portale społecznościowe między innymi na Instagrama i Facebooka, aby mieć stały kontakt ze swoimi klientami. Organizowane konkursów na Instagramie z nagrodami to świetna reklama dla naszego biznesu. Staramy się, aby nasza baza konkursów z instagrama, zawsze była aktualna. Pamiętajcie, aby przed braniem udziału w konkursie instagramowym przeczytać uważnie regulamin, datę rozpoczęcia oraz zakończenia, a także najważniejsze zasady rozdania nagród - czy jest to losowane, czy może organizator sam wybiera zwycięskie osoby.