07 lutego, 2023 Kody rabatowe

Mubi kod rabatowy – jak odebrać bonus 150 zł od Mubi?

MUBI porównywarka OC i AC

Ubezpieczenie samochodu to rzecz obowiązkowa. Jednak nikt nie mówi, że i na tym obszarze nie można poszukać, jakichś korzystnych rozwiązań. Dzięki mubi kod rabatowy można wybrać szeroki pakiet ubezpieczenia OC i AC samochodu, jednocześnie nie płacąc za to miliona monet. Jeśli jesteście ciekawi, jak to zrobić zapraszamy do lektury. Wystarczy przejść przez kilka kroków, aby otrzymać bon na 150 PLN.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie samochodu?

Wybór najlepszego ubezpieczenia samochodowego może być trudnym zadaniem. Jest tak wiele różnych opcji, że niekiedy trudno się zdecydować. Trzeba jednak zastanowić się, czego oczekujemy od ubezpieczyciela i jaki mamy budżet na ubezpieczenie auta. Jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepsze ubezpieczenie samochodu, jest porównanie różnych polis i stawek za pomocą porównywarki ubezpieczeń OC i AC. Pomoże Ci to znaleźć polisę odpowiednią dla Twoich potrzeb w najlepszej możliwej cenie. Możesz również skorzystać z dodatkowej zniżki na ubezpieczenie samochodu. Kod rabatowy Mubi pomoże Ci zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na polisie. Przed zakupem dokładnie przeczytaj umowę i drobny druk, a w razie wątpliwości skontaktuj się z przedstawicielem ubezpieczyciela. Dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję i upewnisz się, że otrzymujesz najlepsze ubezpieczenie samochodowe stworzone na miarę Twoich potrzeb i do tego w dobrej cenie.

MUBI porównywarka OC i AC

Jak wiadomo czas to pieniądz i nikt nie chce spędzać wielu godzin nad analizowaniem ofert poszczególnych ubezpieczycieli. Teraz można zrobić to dosłownie w kilka minut. Mubi to darmowa porównywarka ubezpieczeń, dzięki które w kilka minut można porównać oferty wielu ubezpieczycieli w Polsce, zarówno tych gigantów, jak i mniejszych ubezpieczycieli. W bazie mubi dostępne są oferty następujących ubezpieczycieli: Acredited Europe, Allianz, Balcia, Beesafe, Benefia, Ergo Hestia, Euroins, Generali, InterRisk, LINK4, mtu24, Proama, Trasti, TUZ, Uniqa, Wiener, You Can Drive, Wonga, Wefox.

Oferta jest bardzo szeroka i każdy znajdzie korzystną cenowo ofertę, a do tego używając mubi kod rabatowy, można dodatkowo zyskać zwrot 150 zł na swoje konto.

Mubi kod rabatowy

-150 PLN
RABAT

Jak skorzystać z Mubi i otrzymać bon na 150 PLN?

Chcąc skorzystać ze specjalnej oferty i zyskać zniżkę na OC w MUBI aż 150 zł, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Wchodzisz na stronę mubi porównywarki ubezpieczeń OC/AC korzystając z linka polecającego:
  http://mubi.pl/bonus-blobie
 2. Po kliknięciu w link kod rabatowy mubi 150 zł zostanie automatycznie aktywowany.
 3. Uzupełniasz dane niezbędne do wykonania przeliczenia i zebrania w jednym miejscu ofert wszystkich ubezpieczycieli. Nie musisz podawać swoich danych osobowych, jeśli nie chcesz, jednak może to wpłynąć na zmniejszenie liczby ofert. Niektórzy ubezpieczyciele, jak np. Proama, Generali potrzebują tych danych, aby zweryfikować historię ubezpieczenia. Zaakceptuj Regulamin serwisu.
 4. Wybierz najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę i sfinalizuj transakcję. Finalizacji transakcji można dokonać przez stronę internetową albo podczas rozmowy telefonicznej. Przeprowadzona przez Ciebie kalkulacja jest ważna przez 12 miesięcy, co oznacza, że możesz zarezerwować polisę, nawet jak obecna jeszcze się nie kończy.
 5. Dokonaj płatności.
 6. Odbierz swoje 150 zł.
  1. Wejdź na stronę: https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac/odbierz-bonus/verification i postępuj zgodnie z przedstawionymi krokami. Wprowadź nr rejestracyjny samochodu, na który dokonałeś kupna polisy i podaj nr telefonu taki sam jak podczas dokonywania wyliczeń ubezpieczenia OC i AC w porównywarce MUBI.
  2. Udziel prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Jaki limit prędkości obowiązuje na Polskiej autostradzie?
  3. Podaj nr konta bankowego, na które mają być przelane pieniądze.
  4. Opcjonalnie możesz dołączyć potwierdzenie płatności za polisę, aby przyspieszyć czas realizacji wypłaty 150 zł z mubi.

W jakim czasie Mubi wykonuje zwrot 150 zł?

To jak szybko otrzymasz zwrot 150 zł od Mubi, zależy w dużej mierze od Ciebie. Mubi dokonuje wypłaty nagrody w ciągu 30 dni, licząc od dnia wysłania zgłoszenia potwierdzającego. Chcąc przyspieszyć cały proces, podczas wypełniania formularza dołącz potwierdzenie dokonania płatności za polisę.

Jeśli i Ty chcesz dostać 150 zł od MUBI, wystarczy, że dokonasz przeliczenia ubezpieczenia w porównywarce mubi, wybierzesz interesujące Cię ubezpieczenie i dokonasz jego opłacenie. Następnie zgłosisz się po odbiór nagrody. Wszystko można wykonać, nie ruszając się z domu. Szybko, łatwo, wygodnie, a do tego tanio!

Podobne konkursy

1 komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *