01 października, 2018 Kody i kupony rabatowe

Jysk kupon rabatowy 20 zł. Jak uzyskać rabat?

jysk kupon rabatowy 20 zł

Jysk to sieć handlowa z meblami, dodatkami do domu. Znajdziemy tam różne tekstylia, materace, rośliny, ręczniki, dywany itp. Obecnie grupa JYSK obejmuje ponad 2.500 sklepów w 48 krajach na całym świecie. Produkty w tym sklepie są bardzo chętnie kupowane, ale ich ceny nie zawsze są dla nas odpowiednie. Możemy więc skorzystać z rabatu, jaki oferuje nam Jysk.

JYSK kupon 20 zł na zakupy w sklepie internetowym i stacjonarnym

Warto pamiętać o promocji jaką oferuje nam sklep Jysk. Ze względu na dużą popularność jest ona dostępna cały czas, do odwołania przez organizatora.  Możemy otrzymać 20 zł rabatu, wystarczy tylko zapisać się na Newsletter Jyska. Oprócz interesującego kuponu, co tydzień otrzymamy na swojego maila najnowsze oferty, gazetki a także dodatkowe rabaty.  Bon możemy wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowy. Rabat 20 zł w Jysku możemy wykorzystać również na produkty przecenione, jednakże aby skorzystać z rabatu nasz rachunek musi wynosić przynajmniej 100 zł.  Polecamy korzystać z kuponu w sklepach stacjonarnych ze względu na ciekawsze oferty cenowe.

Jak zapisać się na Newsletter Jysk?

Co trzeba zrobić dokładnie, aby otrzymać kupon rabatowy? Aby to zrobić należy przejść na stronę internetową https://jysk.pl/newsletter  i w odpowiednie pole wpisać swoje dane, a dokładnie swój adres e-mail. Kupon rabatowy o wartości 20 zł do sklepu Jysk zostanie wysłany od razu na naszą skrzynkę mailową podaną w formularzu.  Aby wykorzystać nasz kupon w sklepie stacjonarnym, przy zakupie za minimum 100 zł, przedstawiamy swój kupon, a dokładnie kod kreskowy przy kasie. Możemy nasz wygenerowany kupon wydrukować, mamy też możliwość przedstawienia rabatu bezpośrednio na smartfonie. W przypadku zakupów w sklepie internetowym należy wpisać numer kodu w odpowiednim polu, który znajdziemy w naszym koszyku zakupowym. Rabat nalicza się automatycznie. Wygenerowany kod, który jest przypisany do naszego maila, możemy wykorzystać tylko jeden raz.

1 Comment do Jysk kupon rabatowy 20 zł. Jak uzyskać rabat?

  • Hallak Odpowiedz
    6 czerwca, 2019

    Bardzo dobrze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.