Aplikacja Free Now (MyTaxi). Kod promocyjny – kod rabatowy na pierwszy przejazd

Free Now kod rabatowy na pierwszy przejazd

Co chwilę widzimy zmiany w aplikacjach do zamawiania taksówek. Pojawiają się polskie propozycje i alternatywy dla każdego transportu publicznego. Projektanci chcą jak najbardziej ułatwić nam korzystanie z taksówek nie tylko w mieście, którym mieszkamy, ale również gdy jesteśmy turystami i nie do końca wiemy, gdzie powinniśmy się udać. Dodatkowym ułatwieniem jest oczywiście płatność przez aplikację, gdzie nie musimy martwić się o brak gotówki, czy szukać drobnych dla kierowcy. Opłata jest pobierana bezpośrednio z naszego konta bankowego. Takie aplikacje mają też swoje plusy przy sprawdzaniu, gdzie jedzie dany kierowca, czy nie wiezie nas gdzieś w koło miasta i czy nie zapłacimy więcej. Kiedyś aplikacja My Taxi teraz Free Now, co się zmieniło? Dla tych, którzy już korzystali z tej aplikacji to niewiele, mogliśmy zauważyć tylko zmianę ikonki na telefonie. Podobnie zmieniła się aplikacja Bolt.

Zmiana nazwy aplikacji My Taxi na Free Now.

Aplikacja My Taxi działała od 2009 roku w Europie. Działała ona inaczej niż Bolt i Uber, w My Taxi jeździmy prawdziwymi taksówkami a nie prywatnymi samochodami. Taką taksówkę mogliśmy zamówić normalnie przez telefon, ewentualnie przez aplikację. Podjeżdża do nas samochód TAXI z oznaczeniem aplikacji. Wraz ze zmianą nazwy zmieniły się oznaczenia, jednak ceny i cały system Free Now nie uległ zmianom. Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z Androidem jak i z oprogramowaniem iOS. W obu przypadkach wystarczy pobrać aplikację i się na niej zarejestrować.
Aplikacja My Taxi a teraz Free Now udostępnia usługę Lite, w której widzimy z góry ile zapłacimy za dany przejazd. Jeżeli tak niewiele się zmieniło, to po co w ogóle była zmiana?
Do właścicieli tej aplikacji dołączył koncern BMW, który chce wprowadzić wile udogodnień dla podróżujących w jednej aplikacji. Powoli wprowadzane są nowe możliwości, takie jak wypożyczanie hulajnóg elektrycznych czy płacenie za parking przez aplikację.

20 zł na pierwszy przejazd FreeNow

patrycja.str4

Free Now – kod rabatowy. Kod promocyjny na pierwszy przejazd w aplikacji Free Now.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, aby skorzystać z tej aplikacji to warto to zrobić. Dodatkowo otrzymacie 20 zł rabatu do wykorzystania na pierwszy przejazd. Czyli, jeżeli Wasz przejazd będzie kosztował około 19 zł to odbędziecie go za darmo!
Co należy zrobić aby wykorzystać kod rabatowy?
Na początku należy pobrać aplikację z ApStore lub Sklepu Play. Rejestrujemy swoje dane, wraz z mailem i numerem telefonu.
Kiedy już nasza aplikacja działa wchodzimy na swój profil, który znajdziemy w prawym górnym rogu:

Aplikacja Free Now

Tam znajdziemy Menu, w którym możemy zmienić swoje dane, dodać kartę płatniczą czy zapisać najważniejsze adresy.

Wchodzimy w zakładkę „Kod promocyjny” następnie tam wpisujemy kod „patrycja.str4„. Kod można wykorzystać tylko przy pierwszym przejeździe. Jego wartość to 20 zł. Możemy w aplikacji zaznaczyć płatność gotówką w samochodzie, jednak wtedy nasz kod nie będzie działał i zapłacimy całą kwotę.

Miłej podróży!

0 Komentarzy do Aplikacja Free Now (MyTaxi). Kod promocyjny – kod rabatowy na pierwszy przejazd

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.