28 grudnia, 2019 #Kody i kupony rabatowe

GLOVO – kod rabatowy 15 zł. Promocja na pierwsze zamówienie

Glovo – to nowa aplikacja do zamawiania jedzenia z restauracji bezpośrednio do Twojego domu. Jest to świetna opcja, aby spróbować czegoś nowego, czy zjeść na szybko jakieś danie, kiedy nie masz czasu, aby przygotować coś dla siebie. Jak wiadomo, w Polsce działają już inne aplikacje, które umożliwiają zamówienie jedzenia do Twojego domu. Jednak ten serwis różni się od Uber Eats, Pyszne.pl czy Glodny.pl. Warto sprawdzić tę aplikację, szczególnie, że na pierwsze zamówienie możesz wykorzystać kod rabatowy obniżający koszt Twojego zamówienia.

Aplikacja Glovo – co to jest, jak działa?

Glovo to aplikacja, którą instalujesz na swój telefon. Możesz z niej korzystać nie tylko, aby zamawiać jedzenie, a jest to program, który umożliwi jeszcze zrobienie zakupów w supermarkecie, aptece czy przewóz różnych produktów z jednego miejsca na drugie. Jeżeli w Twoim mieście nie ma jeszcze aplikacji Glovo, możesz skorzystać z kodu rabatowego w aplikacji Uber Eats. W tej aplikacji kurierami są osoby jeżdżące wyłącznie na rowerze lub skuterze. Posiadają oni specjalne plecaki, które utrzymują ciepło potraw, a także zabezpieczają przewożone produkty.

W Glovo znajdziesz  kilka kategorii:

 • zamawianie jedzenia,
 • zamawianie przekąsek i napojów,
 • zakupy w supermarketach,
 • zakupy w aptekach,
 • kurier.

Glovo aplikacja

Kod rabatowy Glovo – promocja na pierwsze zamówienie

Tak jak w innych aplikacjach, możesz skorzystać z kodu rabatowego na pierwsze zamówienie. Ta promocja trwa do odwołania przez założycieli tej aplikacji. Kod promocyjny możesz wykorzystać tylko przy pierwszym zamówieniu. Zamówienie dotyczy dostarczenia jedzenia do Twojego domu z restauracji. Dodatkowo na tę chwilę dostawa jedzenia jest za darmo, a inne dostawy kosztują od 5,99 zł.

KOD RABATOWY NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE:

ZB76BGW

Aby skorzystać z promocji aplikacji GLOVO, pobierz ją na swój telefon. Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z oprogramowaniem Android, jak również iOS. Następnie należy zarejestrować swoje konto. Robimy to poprzez konto na Facebooku lub numer telefonu i adres email. Po tych czynnościach wpisujemy swoje dane osobowe potrzebne do otrzymania zamówienia. Kolejnym etapem jest przejście do menu głównego, które znajdziemy w lewym górnym rogu. Jest to ikona osoby, na którą należy nacisnąć. W tym menu znajdziemy zakładkę KODY PROMOCYJNE i właśnie w tym miejscu należy wpisać kod rabatowy.

Kod promocyjny Glovo

Kod rabatowy naliczy się automatycznie przy pierwszym zamówieniu. Wystarczy wybrać lokal gastronomiczny, który jest dostępny w waszej okolicy. Następnie wybieracie swoje zamówienie, które wartością musi przekraczać 30 zł. Przy realizacji płatności, czyli, wtedy gdy dodasz swoją kartę bankową do płatności i zatwierdzisz kod rabatowy naliczy się automatycznie i obniży cenę o 15 zł.

Glovo – nowe usługi. Do czego służy aplikacja?

Aplikacja Glovo ma ciekawe, nowe usługi, które nie są dostępne w innych aplikacjach. Między innymi kierowca tego serwisu może zrobić i przywieźć zakupy z konkretnego Supermarketu. Wchodząc w usługę supermarketów można wybrać sklep, który masz w okolicy a następnie wybrać produkty, które chcesz zakupić. Kierowca ma listę dostępnych produktów, które przywozi Ci pod wybrany adres. Płatność odbywa się przez aplikację. Kolejną usługą są zakupy w aptekach, które działają podobnie jak zakupy w supermarketach. Możesz również przewieźć paczkę, która zmieści się w plecaku dostawcy z jednego punktu w mieście w drugie.

Kolejną ciekawą usługą jest kupienie prezentów przez kuriera. W tej kategorii również znajdziesz punkty, z których możesz skorzystać. Są to między innymi Empik, Leroy Merlin, iSpot, Douglas oraz Media Markt. Można wybrać również propozycję „Cokolwiek”, możesz wybrać rzecz, która nie przekracza 8 kg i jest dostępna w okolicy.

Sprawdź czy Glovo działa w Twoim mieście:

Takie aplikacje działają zazwyczaj w największych miastach w Polsce. Jest to hiszpański Start-up, który powoli rozprzestrzenia się po Europie. Aktualnie aplikacja działa w 20 krajach i 140 miastach, a to nie koniec! W Polsce możemy skorzystać z tej aplikacji w miastach takich jak :

 • Poznań,
 • Warszawa,
 • Gdańsk,
 • Gdynia,
 • Kraków,
 • Katowice,
 • Wrocław,
 • Łódź.

0 Komentarzy do GLOVO – kod rabatowy 15 zł. Promocja na pierwsze zamówienie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *