O nas

Upolujnagrode.pl to serwis tworzony przez kreatywnych i pełnych pasji, młodych ludzi. Na stronie upolujnagrode.pl znajdziecie niekończącą się bazę konkursów, które na bieżąco są aktualizowane. Zależy nam na tym, aby regulaminy konkursów były jasne i zrozumiałe, a nagrody do upolowania jak najbardziej atrakcyjne. 

Musicie jednak pamiętać, że upolujnagrode.pl nie jest organizatorem konkursów, a jedynie miejscem w którym są one zbierane, aby ułatwić Wam wzięcie udziału w niezliczonej liczbie konkursów. Wszystkie zamieszczane na stronie upolujnagrode.pl opisy mają charakter wyłącznie informacyjny, a po więcej szczegółów zalecamy zgłosić się do organizatorów poszczególnych konkursów.

Przed dodaniem na naszą stronę jakiegokolwiek konkursu skrupulatnie sprawdzamy jego warunki i zasady. W opisie znajdziecie:

  • dokładny czas trwania konkursu
  • opis nagród do wygrania
  • link do szczegółowego regulaminu konkursu
  • zasady wzięcia udziału w konkursie

Dzięki podziałowi konkursów na konkretne kategorie łatwiej jest znaleźć konkursy, które Cię zainteresują. Praktycznie jak na tacy podajemy Wam to co może przypaść wam do gustu.

Dokładamy wszelkich starań, aby stać się najprężniej działającym portalem z konkursami w Polsce. Dobra zabawa jest dla nas najważniejsza.

W konkursach nie ponosi się żadnego ryzyka, można tylko zyskać. 

Daj sobie szansę na upolowanie atrakcyjnych nagród i weź udział w jednym z naszych konkursów!