02 października, 2018 #Blog

H&M Club. Pobierz aplikację H&M na telefon.

aplikacja H&M Club

Robiąc zakupy odzieżowe nie można przejść obojętnie obok jednego z największych sklepów sieciówkowych, czyli H&M. Ostatnio sklep ten wyszedł naprzeciw klientom i stworzył swoją własną aplikację na telefon, aby zebrać jak najwięcej klubowiczów. Aplikacja udostępnia rabaty oraz ułatwia zakupy, które można robić bezpośrednio z aplikacji, korzystając z darmowej wysyłki ze zwrotu. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem, jak i iOSem.

H&M Club. Korzyści i rabaty

Co daje nam zainstalowanie aplikacji HM Club? Robiąc zakupy w sklepie, za każdą wydaną złotówkę naliczają nam się punkty, które odzwierciedlają nasze zakupy. Punkty te można wymieniać na różne nagrody i rabaty. W HM Club otrzymujemy informacje o promocjach poprzez powiadomienia na naszym telefonie. Oprócz dostępnych promocji dla wszystkich, dzięki aplikacji H&M korzystamy z dodatkowych rabatów. Najciekawszym rabatem jest 10% na cały asortyment, aby go zdobyć wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się. Aplikacja dostępna jest na system iOS, jak również Android. Rejestrując się do klubu wpisujemy naszą datę urodzenia, co również później przemienia się na ciekawe rabaty.

Aplikacja H&M na Android i iOS

Tak jak już zostało wspominane, aplikacja dostępna jest na każdy system. Wystarczy wejść na Sklep Play lub AppStore i w wyszukiwarce wpisać hm club. Jeżeli w sklepie stacjonarnym otrzymamy informację o rabatach związanych z H&M Club, bez problemu możemy dołączyć do klubu przy kasie robiąc zakupy. W aktywacji na pewno pomoże w tym sprzedawca w sklepie.

Podobne konkursy

0 Komentarzy do H&M Club. Pobierz aplikację H&M na telefon.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.