02 października, 2018 Blog

H&M Club. Pobierz aplikację H&M na telefon.

Robiąc zakupy odzieżowe nie można przejść obojętnie obok jednego z największych sklepów sieciówkowych, czyli H&M. Ostatnio sklep ten wyszedł naprzeciw klientom i stworzył swoją własną aplikację na telefon, aby zebrać jak najwięcej klubowiczów. Aplikacja udostępnia rabaty oraz ułatwia zakupy, które można robić bezpośrednio z aplikacji, korzystając z darmowej wysyłki ze zwrotu. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem, jak i iOSem.

H&M Club. Korzyści i rabaty

Co daje nam zainstalowanie aplikacji HM Club? Robiąc zakupy w sklepie, za każdą wydaną złotówkę naliczają nam się punkty, które odzwierciedlają nasze zakupy. Punkty te można wymieniać na różne nagrody i rabaty. W HM Club otrzymujemy informacje o promocjach poprzez powiadomienia na naszym telefonie. Oprócz dostępnych promocji dla wszystkich, dzięki aplikacji H&M korzystamy z dodatkowych rabatów. Najciekawszym rabatem jest 10% na cały asortyment, aby go zdobyć wystarczy pobrać aplikację i zarejestrować się. Aplikacja dostępna jest na system iOS, jak również Android. Rejestrując się do klubu wpisujemy naszą datę urodzenia, co również później przemienia się na ciekawe rabaty.

Aplikacja H&M na Android i iOS

Tak jak już zostało wspominane, aplikacja dostępna jest na każdy system. Wystarczy wejść na Sklep Play lub AppStore i w wyszukiwarce wpisać hm club. Jeżeli w sklepie stacjonarnym otrzymamy informację o rabatach związanych z H&M Club, bez problemu możemy dołączyć do klubu przy kasie robiąc zakupy. W aktywacji na pewno pomoże w tym sprzedawca w sklepie.

Podobne konkursy

1 Comment do H&M Club. Pobierz aplikację H&M na telefon.

  • Maria Polanczyk Odpowiedz
    25 czerwca, 2023

    Do tej pory nawet nie wiedziałam, że na aplikacji można tak łatwo zdobywać punkty. Będę musiała ją w końcu zainstalować i korzystać 😉 Niejeden raz słyszałam o tej aplikacji, ale w sumie ani razu jakie korzyści może zapewnić. Dopiero, dzięki temu artykułowi wiem co i jak. W sumie jeśli liczyłam na jakieś obniżki, to korzystałam z tego typu linków wydawajdobrze.com/poradniki/programy-karty-lojalnosciowe/-hm-club-karta-aplikacja-zwroty-korzysci. Przyznam, że to też całkiem dobre rozwiązanie, które zapewnia realne promocje. Cóż, to niedługo trzeba znowu wybrać się do pobliskiego H&M i kupić coś ładnego 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.