12 maja, 2023 Konkursy zakończone

Slow life, czyli pomysł na wakacje bez komputera i telefonu

Nagrody:

  • 1 – Plecak Thule Subterra o wartości 720 zł
  • 2 – Plecak Z Nubuku marki Havena o wartości 400 zł
  • 3 – Saszetka i listonoszka dla każdego o wartości 250 zł

Zasady konkursu:

Jak co roku walczymy z lenistwem przed komputerem i telewizorem.
Sami wiemy najlepiej, że życie przed ekranem to saaaame kłopoty. Ten konkurs jest też dla nas. Motywujemy się i angażujemy w aktywność. Zdrowie psychiczne (często niedoceniane) i fizyczne to podstawa pogody ducha i szczęścia.

I WŁAŚNIE Z TEGO POWODU:
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie

„Mój pomysł na wakacje bez komputera i telefonu”.
Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do spędzania czasu wakacyjnego w sposób aktywny i kreatywny, z dala od ekranów komputerów i telefonów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wymyślić oryginalny pomysł na spędzenie wakacji bez korzystania z urządzeń elektronicznych. Może to być np. wyjazd na biwak, wakacje na wsi, wycieczka rowerowa, czy też pobyt w obozie sportowym. Ważne, aby pomysł był ciekawy, innowacyjny i dostosowany do wieku i zainteresowań uczestnika.

Nadesłane prace będą oceniane przez komisję konkursową, która weźmie pod uwagę pomysłowość, oryginalność oraz wartość edukacyjną projektów. Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają atrakcyjne nagrody, które pozwolą im zrealizować swoje wakacyjne marzenia.

Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje w sposób aktywny i twórczy, a jednocześnie nauczyć się korzystać z czasu wolnego bez uzależnienia od elektroniki. Prace można przesyłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną. Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca.

Czas trwania konkursu:

  • Start: 11.05.2023
  • Zakończenie: 30.06.2023

Nagrody :

Podobne konkursy

0 Komentarzy do Slow life, czyli pomysł na wakacje bez komputera i telefonu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.