07 grudnia, 2018 #Konkursy zakończone

Czwórka PREZENTuje! Świąteczne konkursy w Radio Czwórka.

Konkurs świąteczny Radio Czwórka

Czas świąteczny, to taki, w którym bierzemy udział w jak największej liczbie konkursów. Pragniemy otrzymywać prezenty przez cały rok, jednak grudzień zwiększa tę chęć, prawda? Słuchamy świątecznych piosenek, czujemy zapach pierników, cynamonu i oczywiście pomarańczy, aż w końcu choinki. Statystyki pokazują, że w tym okresie ludzie włączają swoje radioodbiorniki i zasłuchują się w świątecznej muzyce oraz audycjach. Jak co roku, w akcji świątecznej bierze udział Radio Czwórka, w swoim konkursie: „Czwórka PREZENTuje”. Jest to bardzo popularny konkurs wśród słuchaczy z cennymi nagrodami. Jakie są zasady, oraz co można wygrać? Przeczytajcie dalej!

Polskie Radio Czwórka. Weź udział w świątecznym konkursie.

Radio Czwórka to jedno z popularniejszych stacji radiowych, które ma swoich stałych słuchaczy. Codziennie również dołączają nowi zainteresowani. Radio w swoich audycjach prowadzi różne konkursy, jednak to ten grudniowy jest najchętniej odbierany. Dokładnie dziś, 6 grudnia rusza świąteczny konkurs radiowy „Czwórka PREZENTuje”. Do wygrania są nie małe nagrody. Są to między innymi tablet, telewizor 4K, okulary VR, konsola do gier czy Smartwatch. Świąteczny konkurs w Radio Czwórka potrwa do końca roku, do 31 grudnia. Codziennie można wygrać super nagrody, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, warto włączyć radio i posłuchać audycji.

Konkurs świąteczny Radio Czwórka

Czwórka PREZENTuje. Zasady konkursu Radio Czwórka.

Konkurs rozpoczął się 3 lata temu i powtarza się co rok. Sprawia to, że świąteczna zabawa jest popularna wśród słuchaczy i ludzie biorą w niej udział. Jakie są zasady? Co roku się one powtarzają. Codziennie w trzech wybranych audycjach słuchacze otrzymują trzy podpowiedzi, które naprowadzają na słowo dnia. Należy skojarzyć ze sobą te podpowiedzi, słowa i odgadnąć odpowiedź. Pod koniec dnia, prowadzący daje sygnał oznaczający możliwość kontaktu. Pierwsza osoba, która się zgłosi z poprawną odpowiedzią wygrywa.
Aby usłyszeć podpowiedzi, należy słuchać pasm radiowych takich jak: „Stacja Kultura”, „Muzyczny Lunch”, „Dajesz radę”, „Top”, „Sobotologia” czy „Co Was kręci”. Audycje zależne są od dnia tygodnia.

Konkurs „Czwórka PREZENTuje” w poprzednich latach cieszył się ogromną popularnością wśród naszych słuchaczy, więc postanowiliśmy ponownie nagrodzić Czwórkowiczów za to, że są z nami. Rozdaliśmy już kilkadziesiąt cennych nagród, które – jak wiemy od uczestników – cały czas są z nimi. Mamy nadzieję, że i w tym roku ponownie uda nam się sprawić świąteczną niespodziankę słuchaczom biorącym udział w zabawie – informuje Hanna Dołęgowska, Dyrektor Radiowej Czwórki

Tak jak zostało wspomniane, nagrody są bardzo atrakcyjne. Poza tymi, które wymieniliśmy powyżej, do wygrania są jeszcze ekspres do kawy, hulajnoga elektryczna, zegarki i karty podarunkowe. Warto wziąć udział w tym świątecznym konkursie.

Słuchaj Radia Czwórka

Wszystkich audycji możecie posłuchać poprzez aplikację na telefon Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+ oraz klasycznie w radiu lub online.

Nagrody :

0 Komentarzy do Czwórka PREZENTuje! Świąteczne konkursy w Radio Czwórka.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne konkursy