21 maja, 2020 Konkursy zakończone

Zostań testerem Samsung i wygraj nowy odkurzacz pionowy Samsung Jet™!

Życie codzienne przynosi wiele niespodzianek, szczególnie jeżeli jesteś mamą małych dzieci, w Twoim domu przebywają zwierzęta a może dużo podróżujesz samochodem, w którym spożywasz posiłki. Taki bałagan może zaskoczyć i przyprawić o gęsią skórkę, kiedy musisz wszystko posprzątać, wyczyścić. I właśnie w tym momencie wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, Samsung prezentuje swój nowy model odkurzacza Samsung Jet. Nowy model może znaleźć się w Twoim domu, a Ty możesz zostać Jettesterem, czyli testerem, ambasadorem marki Samsung! Co trzeba zrobić, aby zostać testerem tego nowego odkurzacza i przetestować wszystkie jego możliwości we własnym domu?

Samsung Jet™ – bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Coraz więcej bezprzewodowych odkurzaczy dostępnych jest na rynku polskim. Często trudno się zdecydować, czy taki pionowy odkurzacz będzie spełniał nasze oczekiwania, czy jest on tak dobrym produktem, jak pokazują nam w reklamach. Patrząc na ranking odkurzaczy bezprzewodowych mimo wszystko można mieć problemy, aby wybrać idealny model, który spełni nasze oczekiwania. Właśnie dlatego marka Samsung chce pokazać swoim klientom, jak sprawdza się najnowszy model ich odkurzacza. Sam model wyposażony został w silnik Digital Inverter o mocy aż do 550 . Dzięki pięcio stopniowemu systemowi filtracji HEPA, wyłapuje aż 99,99 % mikrocząsteczek kurzu i alergenów. Odkurzacz Samsung Jet ma bardzo wydajną baterię, która umożliwia odkurzanie bez ładowania do 60 minut. Ten model posiada wolnostojącą stację ładującą, możesz ją dzięki temu ustawić w dogodnym miejscu bez konieczności montowania do ściany. Ten model odkurzacza wyposażony jest w różne szczotki dostosowane do każdej powierzchni, między innymi jest to szczotka do grubych dywanów, do płaskich powierzchni a także mała szczotka idealna dla posiadaczy pupilów. Sprawdzi się w czyszczeniu, odkurzaniu kanap, czy zakamarków. Ten odkurzacz poradzi sobie z różnymi trudnymi zadaniami każdego dnia.

Jak zostać testerem odkurzacza bezprzewodowego Samsung Jet?

Aby zostać ambasadorem marki należy wykonać kilka zadań konkursowych, które narzuca Organizator. Aby wygrać taki odkurzacz należy opublikować w swoich mediach społecznościowych zdjęcie promujące program pobrane ze strony Organizatora. Do zdjęcia dołączyć hasztagi: #JETsetter #wyzwanieSamsung #SamsungJET #odkurzaczbezprzewodowy a dodatkowo w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać #JETsetterem?

Kolejnym etapem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, a w nim umieścić link do opublikowanego postu. Z tego etapu zostają wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymują odkurzacz. Jest to aż 100 osób, które będą testować to urządzenie. Każdy Ambasador będzie zobowiązany do wykonania kolejnych pięciu zadań.  Cały program ambasadorski trwa 5 tygodni, w tum czasie uczestnicy muszą wykonać 5 zadań, które pokazują efektywność i funkcjonalność odkurzacza. Na sam koniec testerzy zostaną poproszeni o recenzję odkurzacza Samsung Jet. Dla wszystkich osób, które poprawnie wykonają te zadania odkurzacz pozostaje w ich domach!

Czas trwania konkursu i nagrody

Na zgłoszenia Organizator czeka od 18 maja do 7 czerwca bieżącego roku. Dla pierwszych 500 osób, które zgłoszą się do akcji, a które nie zostaną zakwalifikowane do akcji otrzymają bon do kawiarni Costa Coffee na dowolną kawę. Za to 3 osoby, które najlepiej wykonają zadania otrzymają dodatkowo super nowoczesny oczyszczasz powietrza Samsung Cube.

Nagrody :

Podobne konkursy

3 komentarze do Zostań testerem Samsung i wygraj nowy odkurzacz pionowy Samsung Jet™!

 • Krzysztof Odpowiedz
  13 lipca, 2021

  Chciałbym zostać testerem ponieważ mam wiele produktów firmy Samsung są to pralka niedawno zakupiona telefon itp i chciałbym wsiąść udział w konkursie pozdrawiam serdecznie

 • Krzysztof Odpowiedz
  13 lipca, 2021

  fornalski977@gmail.com witam chciałbym zostać testerem ponieważ mam zakupiona niedawno pralkę Samsung i inne rzeczy użytku domowego i oczywiście wsiąść udział w konkursie pozdrawiam serdecznie

 • Kacper Odpowiedz
  28 października, 2021

  Bardzo dobrze że trzeba grać w konkursy . Pozdrawiam Kacper Sałamacha

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.