21 lipca, 2019 #Konkursy zakończone

Loteria Coca – Cola 2019. Wymieniaj kody na nagrody!

Możemy śmiało powiedzieć, że marka Coca-Cola znana jest na całym świecie. Od lat prezentuje nam swoje napoje, które bez szczególnych zmian ciągle nam smakują. Wychodząc na przeciw swoich fanów i klientów firma Coca-Cola organizuje różnego rodzaju konkursy oraz loterie. Tym razem też można wziąć udział w fajnym wydarzeniu. Zasad nie ma wiele, a wszystkie przedstawione są poniżej.

Loteria Coca-Cola. Wymieniaj kody na nagrody!

Loteria zorganizowana jest dla wszystkich chętnych i trwa do 30 listopada 2019 roku! Aby wziąć udział w tej zabawie, należy zrobić tak niewiele. Na samym początku należy zakupić minimum jeden produkt promocyjny. Może to być napój:

  • w puszce 0,2 l – Coca-cola, Coca-Cola Zero Sprite, Fanta
  • w puszce 0,33 l – Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Lime, Fanta Orange, Sprite
  • w butelce 0,5 l – Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Peach, Fanta Orange

Na opakowaniu tego produktu musi widnieć informacja o loterii. Tylko oznakowane produkty biorą udział z zabawie. Pod każdą zawleczką lub nakrętką znajdziecie unikalny kod, który jest Waszym punktem. Loteria polega na zbieraniu tych punktów i wymianie na nagrody. Aby to zrobić należy zarejestrować się w panelu Loterii. Poniżej pokażemy jak to zrobić.

Układaj historie – Loteria Coca Cola 2019

Aby wziąć udział w zabawie przejdź na stronę organizatora i zarejestruj swoje dane.
Rejestracja może odbyć się przez Twojego maila lub konto na Facebooku. Następnie wypełniamy swój profil danymi – imię i nazwisko, data urodzenia i mail. Jeżeli logujesz się przez Facebooka zwróć uwagę, czy Twój mail jest aktywny. Wymagana jest aktywacja konta Coca-Cola. Po tym kroku już jesteście na swoim panelu.
Na samym dole macie opcję „Dodaj kod” lub „Wymień punkty”. To wszystko!

loteria coca cola dodaj kod

Nagrody w konkursie Coca-Cola!

Wszystkie punkty, które zdobędziecie spod zawleczek zliczają się na Waszym zarejestrowanym koncie. Następnie te punkty możecie wymieniać na świetne nagrody! Jest ich naprawdę dużo, między innymi: vouchery do Mc’Donalda, nagrody rzeczowe, losy na loterii czy bony zakupowe do serwisu Allegro!

układaj historie Coca-Cola

Więcej szczegółów możecie poznać w Regulaminie loterii.

0 Komentarzy do Loteria Coca – Cola 2019. Wymieniaj kody na nagrody!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne konkursy