12 kwietnia, 2019 #Konkursy zakończone

BLIKOMANIA. Wygraj 1000 zł codziennie lub 100 tys. jako Nagrodę Główną!

Codziennie w całej Polsce płatności BLIK używa już ponad 3 miliony ludzi. Kto z niego korzysta, to wie, że jest to najwygodniejsza forma płatności nie tylko w internecie ale również w niektórych sklepach czy przy kasach samoobsługowych. Dzięki temu, że BLIK jest coraz bardziej popularny możemy nie martwić się o portfel czy kartę płatniczą, a wystarczy nam telefon z aplikacją naszego banku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jeżeli na szybko potrzebujemy gotówki, można wypłacić pieniądze z bankomatu korzystając tylko i wyłącznie z systemu BLIK na swoim telefonie. I to nie wszystko!! System się rozrasta i wprowadza ciągle to nowe ułatwienia dla użytkowników. Jeżeli nie wiecie, to właśnie dzięki BLIKOWI możliwy jest szybki przelew na numer telefonu, który dochodzi już w kilka minut na nasze konto. Nie musimy czekać na kolejne transze banku, tylko pieniądze mamy od ręki. W taki sposób można wypłacić jednorazowo aż 500 zł.
Jest to a tyle popularny system, że została utworzona specjalna loteria – BLIKOMANIA. Do wygrania są duże sumy pieniężne, a to tylko za płatności właśnie w systemie BLIK.

BLIKOMANIA. Loteria BLIK – Czas trwania i zasady loterii.

Czas trwania konkursu: 

Konkurs trwa od 18 marca 2019 roku do 21 sierpnia 2019 roku.
Jest to czas wykonywania transakcji i rejestracji w loterii. W konkursie biorą udział transakcje wykonywane w sklepach internetowych, wpłaty i wypłaty gotówkowe, w sklepach stacjonarnych, jak również natychmiastowe przelewy BLIK uwzględnione powyżej. Każda taka transakcja to jeden los biorący udział w loterii. Na szczęście nie trzeba rejestrować każdej transakcji na swoim koncie, wystarczy raz wpisać swoje dane w odpowiednie miejsce.

Upoluj nagrody:

NAGRODA GŁÓWNA – 100 000 zł
Codziennie 1x – 1000 zł
Codziennie 47x – 100 zł

Nagrody w loterii Blikomania

Losowania odbywają się co tydzień, zgodnie z kalendarzem losowań załączonym w regulaminie. Pierwsze losowanie miało miejsce 25 marca 2019r, a ostatnie odbędzie się 22 sierpnia 2019 roku. W tych losowaniach przyznawane są nagrody na poszczególne dni z danego tygodnia. W całej loterii można otrzymać więcej niż jedną nagrodę, gdyż brane są pod uwagę płatności, a nie uczestnik. Na koniec całej loterii Organizator przyzna Główną Nagrodę w wysokości 100 000 zł.
Kiedy laureat zostanie wylosowany, sprawdzana jest transakcja w banku, po czym osoba zostaje poinformowana o wygranej przez wiadomość e-mail do dwóch dni od losowania. Kwota wygranej zostanie przekazana na rachunek bankowy wygranej osoby. Organizator pokrywa kwestie podatkowe od wygranej.

Regulamin konkursu:
Regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora – tutaj.

Zasady uczestnictwa loterii BLIKOMANIA.

Aby wziąć udział w loterii należy:

Zarejestrować się na stronie Organizatora. Należy wypełnić swoje dane kontaktowe oraz zaakceptować regulamin loterii oraz zgodę na przekazywanie danych w celu realizacji promocji.
Wybrać bank, w którym posiadamy konto i korzystamy z serwisu BLIK
Potwierdzić rejestrację na mailu podanym w formularzu.

Jeżeli posiadamy konto w różnych bankach, oraz korzystamy z aplikacji z innych placówek, należy zarejestrować nowe konto. Następnie wystarczy wykonywać płatności przez system BLIK i oczekiwać wiadomości o wygranej.

0 Komentarzy do BLIKOMANIA. Wygraj 1000 zł codziennie lub 100 tys. jako Nagrodę Główną!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne konkursy