04 kwietnia, 2019 #Blog

PREMIERA 8 Sezonu Gry o Tron. Oglądaj pierwszy odcinek ZA DARMO w Kinie Helios.

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery kolejnego sezonu, czyli ósmego, serialu Gra o Tron. Serial ten zbiera swoich fanów od 2011 roku. Jego wierni oglądacze oczekują z napięciem każdego nowego sezonu. Jednak ta produkcja właśnie teraz kończy się, ostatnimi, sześcioma odcinkami finałowego sezonu. Cały serial można oglądać na serwisach HBO i HBO GO, w których należy wykupić miesięczny abonament. Ostatni odcinek 7 sezonu Gry o Tron, a także pierwszy odcinek 8 sezonu tej produkcji emitowany będzie w kinach Helios.

Kiedy premiera 8 sezonu Gry o Tron? Obejrzyj ZA DARMO pierwszy odcinek w kinie Helios.

Już 15 kwietnia, to jest poniedziałek o godzinie 19:00 we wszystkich polskich kinach sieci Helios, udostępnione zostaną dwa odcinki kultowego serialu produkcji HBO – Gry o Tron. Dokładnie będzie to przypomnienie losów bohaterów z ostatniej serii oraz pierwszy, premierowy odcinek najnowszego sezonu. Sieć tych kin już wielokrotnie zapraszała widzów na takie premierowe pokazy. Między innymi mogliśmy zobaczyć ostatnią część serialu Gry o Tron, czy premierowy odcinek drugiej serii polskiego serialu Belfer a także odcinki kultowej Watahy.
Ostatni sezon serialu Gra o Tron będzie posiadał tylko 6 odcinków, jednak będą one dłuższe niż pozostałe serie. Dokończy się historia tytułowego tronu i dowiemy się kto i jak będzie panował.

Jak zdobyć podwójne bilety na premierę Gry o Tron? Odbierz darmowe bilety do kina Helios.

Tak jak to działo się wcześniej, przy różnych premierach, tak teraz kino Helios oferuje darmowy seans dwóch odcinków Gry o Tron. Rozdawane są podwójne, darmowe bilety na premierę. Aby otrzymać takie bilety należy zarejestrować się na stronie kina, podanej niżej, wypełnić swoje dane kontaktowe. Jednak sama rejestracja nie zapewnia nam biletów na dany seans. Liczy się kolejność odbioru biletów w kasie danego kina Helios. Jak wiadomo ilość ograniczona. Rejestrować można się do 12 kwietnia a odbioru biletów można dokonać dzień przed seansem, czyli w niedzielę 14 kwietnia od 10:00. Zainteresowani, którzy dodatkowo wykupują abonament w HBO GO mają pierwszeństwo i swoje bilety mogą odebrać już w sobotę 13 kwietnia od godziny 10:00.

0 Komentarzy do PREMIERA 8 Sezonu Gry o Tron. Oglądaj pierwszy odcinek ZA DARMO w Kinie Helios.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne konkursy