20 października, 2018 #Kody i kupony rabatowe

OddajPlecaka – plecaki vintage, plecaki retro o 10 zł taniej!

Coraz więcej w sieci pojawia się małych i dużych sklepów internetowych w różnych branżach. Modne stały się wyroby ręczne, niepowtarzalne, dopasowane indywidualnie pod klienta. Ostatnio znaleźliśmy sklep OddajPlecaka.pl, w którym można kupić świetne plecaki w stylu vintage. Są to produkty zarówno damskie jak i męskie, a niektóre kolory pasują dla obu płci. Dla wszystkich zainteresowanych klientów sklep podarował specjalny rabat w wysokości 10 zł. Jakie jeszcze oferty proponuje sklep Oddajplecaka.pl? O tym dowiecie się z tego artykułu.

OddajPlecaka.pl – kupon rabatowy na zakupy w sklepie internetowym

Sklep internetowy Oddajplecaka.pl oferuje ręcznie szyte plecaki, z tego co wiemy, wkrótce pojawią się również inne produkty typu torby z napisami, hipsterskie przywieszki czy breloki. Aby dowiadywać się na bieżąco o wszystkich promocjach, o nowych produktach warto zapisać się do Newslettera. Oprócz najświeższych informacji o sklepie i asortymencie można otrzymać rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy. Sklep również oferuje konkurencyjne ceny przesyłek a na terenie Poznania wszystkie dostawy są za darmo!

Jak zapisać się do Newslettera sklepu Oddajplecaka.pl?

W jaki sposób otrzymujemy kod rabatowy? To proste! Przechodzimy na stronę internetową sklepu: https://oddajplecaka.pl/, gdzie na samym dole strony mamy sekcję Newsletter. W odpowiednie miejsca wpisujemy swoje dane, czyli imię oraz adres e-mail, na który przychodzi wiadomość powitalna. Jeżeli jesteśmy pierwszy raz na stronie po ok 10 sekundach wyskoczy nam okienko, które ułatwia nam zapisanie się do Newslettera.

Aby skorzystać z promocji, po wybraniu modelu plecaka, koloru i rozmiaru, w koszyku zakupowym wpisujemy hasło, które otrzymaliśmy w mailu. Rabat nalicza się automatycznie. Taki kod można wykorzystać tylko na pierwsze zakupy, naliczany jest przy minimalnej kwocie 100 zł.

Newsletter sklepu Oddajplecaka.pl

Po otrzymaniu produktów ze sklepu warto oznaczyć @oddajplecaka na Instagramie lub Facebooku, wtedy otrzymujemy bon rabatowy na kolejne zakupy, lub prezent niespodziankę przy następnym zamówieniu. Robiąc zdjęcie lub filmik można również wpisać #oddajplecaka lub #oddajplecakaadventure, po zlokalizowaniu tego faktu przez sklep, otrzymacie w wiadomości prywatnej spersonalizowany kod rabatowy lub darmową przesyłkę.

0 Komentarzy do OddajPlecaka – plecaki vintage, plecaki retro o 10 zł taniej!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *