09 października, 2018 Kody i kupony rabatowe

Multiponiedziałki, czyli bilety za 16 zł do kina

multiponiedzialki

Kiedy pojawia się premiera filmu, na który czekamy, od razy chcemy iść na niego do kina! Niestety bilety na seans sięgają czasem bardzo wysokich cen, których nie chcemy wydawać na 2 godziny rozrywki. Coraz częściej chodzimy do kin, dlatego sieć kin Multikino wyszło naprzeciw kino maniakom. W ciągu tygodnia możemy skorzystać z promocyjnej ceny biletów na każdy film 2D. Jest to poniedziałek i środa. Przez całą środę możemy iść do kasy i kupić bezpośrednio tańszy bilet, jednak z poniedziałkiem nie jest tak łatwo. Więc jak skorzystać z promocyjnej ceny biletów do Multikina w poniedziałki? O tym dowiecie się w tym artykule.

Multiponiedziałki, czyli bilety za 16 zł

Dokładnie tak! Bilet do Multikina możemy otrzymać za 16 zł, na każdy film w wersji 2D. Multikino sprawiło, że poniedziałki nie są takie straszne, jak nam się wydaje i możemy wyskoczyć na długo wyczekiwaną premierę filmu. Aby otrzymać tańszy bilet musimy mieć konto na Facebooku. Szukamy fanpage Multikino Polska i w wiadomości prywatnej wpisujemy „multiponiedziałki„. W odpowiedzi otrzymamy wygenerowany specjalnie dla nas kod biletu w cenie 16 zł. Dodatkowo otrzymamy drugi kod promocyjny zestawu barowego Oscar w cenie 14,90 złotych – popcorn + napój. Otrzymane kody musimy pokazać przy kasie biletowej.

Kod promocyjny obowiązuje w najbliższy poniedziałek od wysłanej wiadomości. Jeżeli przegapimy ten dzień, należy od nowa wygenerować kod. Jeżeli wysłaliśmy wiadomość do Multikina w poniedziałek, kod dostępny jest tylko w dany poniedziałek.

Jakie filmy można oglądać w Multiponiedziałki?

Wygenerowany kod na fanpage’u Multikino Polska możemy wykorzystać przy zakupie biletu na film w wersji 2D. Niestety akcja Multiponiedziałki nie dotyczy filmów 3D, projekcji w salach Platinum oraz projekcji specjalnych czy pokazów na zaproszenia. Bilety można kupić wyłącznie przy kasie w danym kinie. Korzystając z automatu na Facebooku można zobaczyć, jaki jest repertuar w danym kinie, wybrać film, a nawet zarezerwować miejsce. Za wszystkie dodatkowe usługi trzeba dopłacić. Akcja Multiponiedziałki nie łączy się z żadnymi dodatkowymi promocjami dostępnymi w Multikinie.

 

 

0 Komentarzy do Multiponiedziałki, czyli bilety za 16 zł do kina

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.