28 października, 2018 Blog

Klub Rossmann. Pobierz aplikację za darmo.

Tłumy w sklepach Rossmann to ostatnio częsty widok. Pełne ścieżki kobiet oraz brak produktów na pułkach jest spowodowane wielką promocją na produkty w sklepie. Często dochodzą one nawet do 55% niższej ceny. Aby skorzystać z tak dużych rabatów, oraz otrzymywać oferty na produkty, które nas interesują należy zapisać się do Klubu Rossmann, a co za tym idzie, pobrać ich bezpłatną aplikację na swój telefon. Dlaczego warto to zrobić dowiecie w dalszej części artykułu.

Klub Rossmann – aplikacja na telefon

Aby dołączyć do Klubu Rossmann należy pobrać za darmo aplikację Rossmann ze Sklepu Play lub ApStore. Dzięki temu robiąc zakupy właśnie w tych sklepach zbieramy punkty, przeliczając jeden punkt za 1 zł. Punkty te wymieniają się później na dodatkowe rabaty. Można je też przekazać na cele dobroczynne, wraz z Rossmannem można wesprzeć lokalne inicjatywy, pomagamy jak umiemy. Kolejną korzyścią dla klubowiczów jest stały rabat 20% na wydruk zdjęć natychmiastowych. Jeżeli jesteś rodzicem możesz dodatkowo zapisać się do programu „Rossne”, korzystając z rabatów zaoszczędzisz sporą ilość pieniędzy. Oczywiście oprócz stałych promocji, co jakiś czas organizowana jest wielka akcja z rabatem 55% na kosmetyki kolorowe. Nalicza się ona przy zakupie trzech kosmetyków w cenie standardowej. Aby otrzymać ten rabat, musisz posiadać aplikację na swoim telefonie i być zarejestrowanym do klubu Rossmann. Korzystając z aplikacji możesz zlokalizować najbliższy sklep oraz otrzymujesz powiadomienia o alertach cenowych, o premierach nowych produktów. W klubie pojawiają się również porady i inspiracje, a także dzięki niej można zrobić zakupy bezpośrednio z telefonu.

Rossmann aplikacja do pobrania za darmo – iOS, Android

Dla posiadaczy iPhona aplikacja umieszczona jest w ApStore, w którym wpisując bezpośrednio Rossmann bez żadnych problemów ukazuje się w wyszukiwarce. Podobnie jest w systemach Android, jednakże szukamy aplikacji w Sklepie Play. Pobieramy i instalujemy aplikację. Po wejściu w panel ukaże się kilka okienek do zalogowania lub utworzenia konta. Jeżeli pierwszy raz korzystasz z aplikacji, musisz się zarejestrować do klubu. Podajemy wszystkie swoje dane, które wymaga aplikacja i zakładamy konto. Korzystamy z aktualnego adresu email, ze względu na to, że aplikacja wymaga od nas potwierdzenia danych poprzez przesłanie linku aktywacyjnego bezpośrednio na podanego maila. Kiedy potwierdziliśmy podane dane, wchodząc w aplikację, logujemy się do panelu. Na pierwszej stronie pokazują nam się oferty skierowane do nas, ciekawe artykuły oraz bestsellery sprzedawane w ostatnim czasie. Na samym dole, na czerwonym pasku występują ikony, które kierują nas do odpowiednich zakładek.
 

Twoja karta – to wygenerowany kod kreskowy przypisany do naszego konta. Za każdym razem, kiedy robimy zakupy należy pokazać właśnie ten kod. Pani ekspedientka skanując go przesyła informacje na nasze konto, co kupiliśmy oraz zmieniają się wydane pieniądze na punkty.

Dla Ciebie – znajdziesz tam liczbę swoich punktów, tak zwane saldo oraz informację, czy możesz wymienić je na rabaty lub nagrody. Pokazane są tam również oferty specjalnie dla Ciebie. Algorytm aplikacji sprawdza jakie robimy zakupy, co kupujemy i w taki sposób promocje dostosowane są do zakupów.

Kategorie – to spis wszystkiego co znajdziemy w sklepach Rossmann, podzielone na kategorie.

Szukaj – to specjalna wyszukiwarka produktów. Często nie wiemy, jaką cenę ma dany produkt lub na opakowaniu nie jest wystarczająco dobrze opisany, dlatego dzięki skanerowi kodów kreskowych znajdziemy bezpośrednio dany produkt i wszystkie informacje o nim.

Aplikacja Rossmann – jak korzystać z rabatów

Jak wspominaliśmy wyżej, wszystkie rabaty naliczają się poprzez zeskanowanie naszej karty, czyli kodu kreskowego przypisanego do naszego konta. Jeżeli robimy zakupy w internecie, nie bezpośrednio z aplikacji również możemy się zalogować na stronie Rossmann.pl. W aplikacji te rabaty naliczają się bezpośrednio po kliknięciu na daną ofertę.

Sieć sklepów Rossmann wychodząc na przeciw klientom pokazali się z dobrej strony. Czy to jest hit? Korzystacie z aplikacji?

Podobne konkursy

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *