09 stycznia, 2019 #Blog

Ikea Family. Darmowa kawa i herbata. Jak dołączyć do klubu?

Coraz więcej sklepów posiada swoje kluby, możemy do nich dołączyć oczywiście znaną sieć sklepów Ikea. Pomimo niewielkiej liczby sklepów stacjonarnych w Polsce, cieszy się ona wielką popularnością. Na tę chwilę Ikea mieści się w dużych miastach, jednak jej filie rozkładane są coraz częściej po mniejszych miejscowościach.

Oto miejsca, gdzie znajdziemy sklepy Ikea:

 • Bydgoszcz,
 • Gdańsk.
 • Katowice
 • Poznań,
 • Kraków,
 • Lublin,
 • Łódź,
 • Warszawa Janki,
 • Warszawa Blue City,
 • Warszawa Targówek,
 • Wrocław.

Sklepy Ikea w swoim asortymencie mają prawie wszystko, można zagospodarować przestrzeń mieszkania, tarasu, ogrodu, domu, biura a nawet ostatnio modne się stały restauracje w meblach i produktach tego sklepu.

Klub Ikea Family. Jakie są korzyści i benefity?

Oczywiście, aby zachęcić konsumenta do przystąpienia do klubu musi zainteresować go ciekawymi korzyściami. Tak jest i w tym przypadku. Dzięki dołączeniu do klubu Ikea Family możemy cieszyć się sporymi rabatami. Ale tak od początku. Korzystając z karty Ikea możemy brać udział w różnych czasowych promocjach, o których sklep informuje nas na bieżąco. Poza tym, przechodząc przez sklep można się natknąć na cenówki, na których wartość zmniejsza się przy użyciu karty. Wszystkie nasze zakupy są zapisane w chmurze na karcie, dlatego nie musimy martwić się o paragon. Oczywiście ewentualne reklamacje i zwroty są uwzględniane po odczytaniu danych z karty. Dla zainteresowanych Ikea prowadzi również warsztaty o różnej tematyce, specjalnie dla klubowiczów. Możemy poczytać ciekawe artykuły lub przejrzeć aranżacje, które mogą zainspirować nas do stworzenia pięknego wnętrza.

Darmowa kawa i herbata w Ikea. Śniadanie za 1 zł.

Przy każdym sklepie stacjonuje również restauracja, w której jest zazwyczaj dużo ludzi. Dzieje się to tak, dlatego, że Ikea serwuje ciekawe propozycje obiadowe. W tej właśnie restauracji przewidziana jest specjalna promocja. Dla wszystkich posiadaczy karty Ikea, przez cały czas otwarcia sklepu, dostępna jest kawa i herbata za darmo. Dodatkowo, niedawno Ikea ogłosiła również śniadanie za 1 zł, właśnie dla klubowiczów Family.


Śniadanie za 1 zł w Ikea

Jak zapisać się do Klubu Ikea Family? Jak dostać kartę?

Aby zapisać się do klubu należy wypełnić formularz ze swoimi danymi na stronie internetowej Ikea Family. Potrzebne są dane teleadresowe do przesyłania informacji o promocjach oraz imię i nazwisko. Jeżeli odwiedzacie sklepy Ikea, w środku pojawiają się osoby zachęcające do dołączenia do Klubu. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy takiej osoby, pomoże wypełnić formularz, a kartę otrzymujemy od razu przy komputerze. Korzystając ze stroni internetowej, karta przychodzi na nasz adres pocztowy podany w formularzu. Po zarejestrowaniu karty można również się zalogować, sprawdzić swoje zakupy, czy dedykowane promocje i konkursy.

Jeżeli korzystacie z usług i produktów sieci sklepów Ikea, warto założyć kartę i cieszyć się z promocji i benefitów.

0 Komentarzy do Ikea Family. Darmowa kawa i herbata. Jak dołączyć do klubu?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne konkursy