30 grudnia, 2018 #Blog

Festiwal Pizzy 2019. Do kiedy trwa promocja w Pizza Hut?

Czyżby szykował się najlepszy festiwal w roku? Bo niewiele osób może stwierdzić, że tej potrawy nie lubi. Mamy oczywiście na myśli pizzę, która w różnych wariantach jest na pierwszym miejscu naszych ulubionych dań. Co roku Pizza Hut organizuje specjalny czas z promocjami na swoje potrawy. Tu podpowiemy, czego dokładnie można się spodziewać, jakie przewidują ceny oraz do kiedy będzie trwała promocja.

Festiwal pizzy w Pizza Hut. Co zjemy i za ile? Regulamin Festiwalu Pizzy 2019.

Wszystkie restauracje sieci Pizza Hut, które obsługiwane są przez personel na terenie Polski objęte są promocją. Podczas festiwalu pizzy można spróbować wszystkim propozycji zawartych w stałej karcie, dodatkowo również pojawią się trzy limitowane smaki: Uczta Barbarzyńcy, Hiszpański Łotr i Król Kebabów.
Cała promocja opiera się na tym, że „płacisz raz, jesz ile chcesz”. Oznacza to, że płacąc raz, określoną kwotę można wybrać tyle kawałków ile chcemy. Pizza podawana jest w kawałkach do stolików przez kelnera. Nie mamy możliwości wyboru smaku pizzy, jednak możemy odmówić przyjęcia smaku, na który nie mamy ochoty. Kiedy na sali pojawia się nowy smak pizzy można poprosić kelnera o nowy kawałek.

Ceny na Festiwalu Pizzy 2019 w Pizza Hut

Za rachunek jedna osoba zapłaci 29,99 zł, można również wybrać opcję z wielką dolewką napojów, cena zestawu wyniesie wtedy 36,99 zł. Do wyboru z napojów mamy: Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7up, herbata mrożona czy lemoniada.

Od kiedy i do kiedy trwa Festiwal Pizzy 2019 w Pizza Hut?

W roku 2019 Festiwal Pizzy będzie trwał od 2 stycznia, aż do 4 marca. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej restauracji Pizza Hut. Przez cały okres trwania promocji w restauracjach, Pizza Hut wyszła na przeciw również osobom zamawiającym pizze z dostawą.
Warto sprawdzać na bieżąco wszelkie informacje na stronie internetowej pizzahut.pl/festiwalpizzy

0 Komentarzy do Festiwal Pizzy 2019. Do kiedy trwa promocja w Pizza Hut?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne konkursy